Hakkımızda

Metropol Kursları 1995 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede şubeleri bulunan bir eğitim kurumları zinciridir.

Kurumumuz, şubelerimizde düzenlenen kurslar sayesinde sınavlarda üstün başarılar elde eden öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle, eğitime bakış açısını sürekli geliştirerek, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim, hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki her gelişmeyi öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirmemizi ve kendimizi yenileyerek daha üretken hale gelmemizi sağlamıştır.

Kurumumuz gelecekte de ilkeli, çağdaş ve kendisini sürekli yenileyen eğitim anlayışını sürdürecek ve siz sevgili öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

https://www.studyinturkey.net/ internet sitesi bir Metropol Eğitim Kurumları markası olup, üniversitelerimizde okumak isteyen yabancı öğrenciler için bir kaynak olması amacı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Saygılarımızla.

Tekrar hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifre al

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.